1. Par mums.

Linen-natural.lv (turpmāk – E-veikals) ir radījusi un uztur sabiedrība ar ierobežotu atbildību Latvijas labumi (turpmāk – Pārdevējs), reģ.Nr.40103907024, Vienotais reģ.Nr.LV40103907024, juridiskā adrese: Mazā pils iela 6-2, Rīga, LV-1050, konta Nr.LV07HABA0551040166233, faktiskā adrese: Mazā pils iela 6, Rīga, LV-1050, e-pasts: [email protected], telefona Nr.: +371 20040460. E-veikala faktiskā adrese: Mazā pils iela 6, Rīga, LV-1050. 

2. Privātuma politika.

Pārdevējs pilnībā izprot, ka Jūs nevēlaties sniegt savus datus par pirkumu internetā, tāpēc apņemas nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību un privātumu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, skaidro Jums šo privātuma politiku, kā arī sniedz informāciju par Jūsu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi.

Iepirkšanās E-veikalā notiek atbilstoši LR Ministru kabineta 28.05.2002. noteikumiem Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu”. E-veikala datu apstrādi veic SIA Latvijas labumi. Personas datu apstrāde tiek veikta atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7.panta 1.punktam un saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Mūsu veiktā personas datu apstrāde tiek veikta tikai ar mērķi nodrošināt E-veikala pircēja reģistrāciju, iegādes un piegādes pakalpojumu sniegšanu un pieprasītās informācijas sniegšanu.

Vienīgie mums nepieciešamie rekvizīti ir:

 • vārds uzvārds (lai identificētu Jūs, saņemot pasūtījumu),

 • telefona numurs (lai apstiprinātu pasūtījumu un nodrošinātu piegādi),

 • adrese/pakomāta adrese (lai nodrošinātu piegādi),

 • e-pasta adrese (lai sniegtu atbildes jautājumu gadījumā, nosūtītu informāciju par pirkumu un informāciju par preces piegādi).

Informējam, ka Jūsu personas datu izpaušana trešajām personām ir pieļaujama tikai likumā noteiktos gadījumos. Informējam, ka preču piegādes nodrošināšanai mēs Jūsu datus nododam trešajām pusēm (piegādes kompānijām). Mēs sadarbojamies tikai ar zināmām un drošām piegādes kompānijām, tāpēc ticam, ka Jūsu dati ir drošībā.  

Ja jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu sazināties ar mums.

3. Atteikuma/preces atpakaļatdošanas tiesības un preču maiņa.

Preces atgriešana.

Preču atpakaļatdošanas noteikumi un tiesības izriet no Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 97/7/EK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem un Patērētāju tiesību aizsardzības likuma.

Ja tu vēlies atgriezt preci/preces:

1. vienkārši aizpildi Atteikuma veidlapu; 

2. nosūti to uz e pastu: [email protected]!

Mēs tev palīdzēsim preces atgriešanas jautājumā.

Atceries, ka Pircējs preci var atgriezt un atkāpties no distances līguma vienpusēji 14 dienu laikā no dienas, kad prece saņemta! 

Covid-19 pandēmijas laikā, atteikumu var iesniegt tikai attālināti (elektroniski), savukārt prece atgriežama 7 dienu laikā no Atteikuma nosūtīšanas brīža:

 • sūtot ar Omniva (pakomāts Ziepniekkalna Mego, Dižozolu iela 2, Rīga);

 • sūtot ar DPD (pakomāts Ziepniekkalna Mego, Dižozolu iela 2, Rīga);

 • sūtot ar Latvijas pasts (pakomāts Rimi, Valdeķu iela, Rīga).

Pārdevējs ne vēlāk kā 30 dienu laikā no pircēja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksā Pircējam pirkuma summu par preci. 

Ņem vērā, ka Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir izgatavota pēc Pircēja pasūtījuma, norādījumiem un/vai ir nepārprotami personalizēta. 

Pircējam jāņem vērā, ka viņš ir atbildīgs par iegādātās preces vērtības samazināšanos, kā arī par preces kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.  Pircējs ir atbildīgs par visiem preces bojājumiem, kas radušies preces atpakaļatdošanas laikā. 

Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības, Pircējam pašam jāsedz visi ar piegādi saistītie izdevumi!

Pircējam ir tiesības atgriezt preci Pārdevējam, ja:

 • prece ir lietota;
 • tā neatbilst Pircēja pasūtījumam, tā aprakstam;
 • prece nav tās pilnā komplektācijā;
 • precei ir vizuāli bojājumi.

Preču maiņa. 

Preču maiņu pret citu preci veicam 30 dienu laikā no pirkuma brīža!

Ja tu vēlies apmainīt preci pret citu preci, 

1. vienkārši aizpildi Atteikuma veidlapu un 

2. nosūti to uz e pastu: [email protected] un 

mēs tev palīdzēsim preces maiņas jautājumā!

Lūdzu ņem vērā, ka preces maiņas gadījumā uz atgriežamo preci un atgriešanas izdevumiem ir piemērojami tie paši noteikumi, kas preces atgriešanas gadījumā! 

Ja preces maiņas rezultātā izveidojas naudas starpība starp precēm, šī starpība tiek atgriezta uz Pircēja norēķinu kontu 30 dienu laikā no preces maiņas brīža! 

4. Iepirkšanās. 

E-veikalā ir norādītas euro valūtā ar iekļautu pievienotās vērtības nodokli 21%. E-veikalā pārdodamo preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Krāsa dabā var nedaudz atšķirties no ekrānā redzamās krāsas.

E-veikalā lielākoties ievietotās preces pieejamas tikai tās iepriekš pasūtot, izņēmums ir preces, kas ievietotas sadaļā - Pieejams uzreiz! 

5. Piegāde.

Pasūtījumi tiek izgatavoti un nosūtīti 14 dienu laikā no rēķina apmaksas brīža, izņēmums ir preces, kuras ievietotas sadaļā - Pieejams uzreiz! Uzreiz pieejamās preces nosūtīšanai tiek sakomplektētas 1-3 darba dienu laikā!

Pasūtījums tiek piegādāts saskaņā ar pasūtījumā norādīto informāciju uz norādīto adresi/pakomātu. 

Par pasūtījumā norādītās informācijas pareizību atbildīgs ir Pircējs.

Piedāvājam šādus piegādes veidus:

 • Omniva;

 • DPD;

 • Latvijas pasts starptautiskajiem sūtījumiem.

Visus jautājumus par pasūtījumu piegādi, lūdzam sūtīt uz WhatsApp: +371 20040460, e-pastu: [email protected] vai izmantot linen-natural.lv kontaktformu. Mēs centīsimies atbildēt iespējami ātri.

6. Maksājumu veidi.

Maksājums ar pārskaitījumu.

Izvēloties maksājumu ar pārskaitījumu, pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 3 darba dienu laikā. Veicot maksājuma uzdevumu, lūdzam norādīt priekšapmaksas rēķina numuru! 

7. Autortiesības.

Preču attēli un apraksti, kā arī pārējā informācija ir SIA Latvijas labumi.

8. Strīdi.

Visi strīdi saistībā ar preču iegādi E-veikalā tiek izskatīti Latvijas Republikas normatīvo aktu noteiktajā kārtībā. Strīds jācenšas atrisināt savstarpējās pārrunās, ja tas nav iespējams, strīdu izskatāms tiesā. Pircējam ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, ja Pircējs uzskata, ka ir pārkāptas vai aizskartas tā tiesības saistībā ar distances līgumu, kā arī Datu valsts inspekcijā, ja aizskartas ir Pircēja tiesības par fizisko datu aizsardzības jautājumiem.

9. Citi noteikumi

Iepērkoties E-veikalā, Jūs piekrītat šiem noteikumiem!

Mums ir tiesības precizēt šos noteikumus jebkurā laikā. Jebkuras izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publicēšanas E-veikalā.


Uzmanību, Atteikuma veidlapu un distances līgumu lejuplādē šeit:

atteikuma_veidlapa.pdf

distances_ligums_lv.pdf


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.