Mazgāts lins ir tiešām lielisks audums mājas tekstilam. Linen natural dizaina produkti lielākoties ir šūti no augstas kvalitātes OEKO TEX Standart sertificēta 100% lina  (pārējie tiek šūti no kvalitatīviem lina/kokvilnas audumiem). 

Lins ir ļoti populārs audums, tas tiek ražots no lina auga kātiem. Iegūtās lina šķiedras ir ļoti izturīgas, tāpēc lina audums, to pareizi kopjot, var kalpot Jums no paaudzes paaudzē. Linam piemīt arī citas lieliskas īpašības, tas ir dabīgs, ilgtspējīgs un pilnībā noārdās dabā. Lins atvēsina vasarā, bet silda ziemā. Bez tam lins neizraisa alerģiju, neelektrizējas un ir ļoti mīksts. 

Un svarīgi, ka lina kopšana IR tiešām vienkārša!

LINA MAZGĀŠANA 

Iesakām linu mazgāt atsevišķi no citiem audumiem un krāsām, izstrādājumus izgriezt uz iekšpusi.  

Linu ieteicams mazgāt ar rokām vai veļas mašīnā rokas mazgāšanas režīmā. Vēlams veļasmašīnu nepārpildīt ar lina izstrādājumiem, lai tie savā starpā nesapītos. Nestiepjat linu, tas neatgriezeniski var bojāt tā oriģinālo formu. 

Iesakām linu mazgāt 30-40 grādu temperatūrā. Augstāka ūdens temperatūra visticamāk izraisīs lina neatgriezenisku saraušanos pat 15% apmērā.

Arī atbilstoši linu mazgājot, tas var nedaudz sarauties, tā ir lina īpatnība, taču iespējamā auduma saraušanās ir 3-5% robežās. 

Lina izstrādājumi kļūst tikai mīkstāki ar katru mazgāšanu!

LINA MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻI 

Linam ieteicams lietot tikai maigus mazgāšanas līdzekļus. Spēcīgi mazgāšanas līdzekļi var nedaudz balināt lina krāsu. Tāpat neiesakām lietot veļas mīkstinātāju, tādu var lietot gadījumos, ja ūdens sastāvs ir tiešām ļoti ciets. Veļas mīkstinātājs pārklās lina auduma šķiedras un traucēs linam veikt savas funkcijas (mitruma uzsūkšanu). 

LINA ŽĀVĒŠANA 

Iesakām linu žāvēt ārā, ēnā. Ja tas nav iespējams, lins jāizklāj žāvēties kamēr tas vēl mitrs. Žūstot lins atgūs savu formu un burzījumu. Linu nedrīkst pāržāvēt, tad tas kļūst ciets. 

ELEKTRISKIE ŽĀVĒTĀJI

Mēs tiešām neiesakām izmantot žāvētājus. Tie var tikt izmantoti, taču to ietekmē, lins var sarauties, kā arī zaudēt savu dabīgo burzījumu. Žāvētājs saīsinās lina mūžu, jo katrā žāvēšanas procesā lina šķiedras nedaudz tiks bojātas.

LINA GLUDINĀŠANA

Mazgātais lins nav jāgludina. Mazgātā lina šarms ir tā burzījums. Tomēr, ja lins tiek gludināts, to jāgludina mitru un uz vidēju karstuma režīmu. 

LINA UZGLABĀŠANA

Linam nepatīk tikt turētam nevēdinātās telpās, savukārt skapī linam nevajadzētu tikt pārāk saspiestam, tādējādi ierobežojot gaisa cirkulāciju. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.